2017 m. kino sezonas baigtas.

Iki pasimatymo 2018-aisiais!

Europos paveldo dienų 2015 proga – nemokama kino filmo peržiūra „Naglyje“

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, trečiąjį rudens savaitgalį, rugsėjo 18-20 dienomis, visoje Lietuvoje vyks Europos paveldo dienos. Šia iniciatyva, atsižvelgiant į kiekvienais metais pasirenkamą temą, norima atkreipti visuomenės dėmesį į šalia mūsų esantį kultūros paveldą, atskleidžiant jo vertes ir išsaugojimo svarbą. Filosofo Naglio Kardelio žodžiais tariant, suvokti paveldą ne kaip naštą, bet kaip iššūkį ir įkvėpimo šaltinį.
2015-ųjų metų Europos paveldo dienų tema – „Paveldėkime savo ateitį“. Renginių metu, kartu su miestų ir rajonų savivaldybėmis, įvairiomis švietimo ir mokslo įstaigomis, bendruomenėmis ir kultūros paveldo objektų valdytojais bus bandoma „prakalbinti“ Lietuvos valstybingumą atspindinčius kultūros paveldo objektus visoje Lietuvoje, susipažinti su kitomis kultūros vertybėmis, istoriniais pastatais, kurie kol kas dar nėra prieinami visuomenei arba jų istorija, fundatoriai, priežastys, lėmusios jų atsiradimą konkrečiose vietovėse, yra mažiau žinomos ir nagrinėtos. Tuo pačiu bus bandoma geriau suprasti, jog būtent kultūros paveldas mums leidžia apsibrėžti savo tapatybę – tiek dvasinę, tiek ir politinę.
Prie Europos paveldo dienų prisijungusi Palangos miesto savivaldybė skelbia renginių programą Palangoje. Vienas šių renginių – nemokama filmo „Lietuva anapus ir šiapus laiko“ peržiūra – vyks ir kino teatre Naglis. Seanso laikas – rugsėjo 18 d., 18.00 val.
 EPD-2015-PLAKATAS-PALANGA